Biz Kimiz?

     Gökyüzü Medya, prodüksiyon alanındaki tüm isteklere cevap verebilecek nitelikte bir yapım şirketidir. Firmamız yapım, prodüksiyon, alanında deneyimli kadrosu, yüksek teknolojili ekipmanları, ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yaratıcı ve makul çözümler sunmaktayız. Firmamız kurulduğundan bu yana birçok devlet kurumu ve özel sektör ile çalışarak önemli referanslar edinmiştir. Tüm Türkiye'ye, yurtdışına yer, bölge farkı gözetmeksizin hizmet vermekteyiz.

     Kurumsal tanıtım filmlerinden, renklam filimlerine, eğitici filmlere, belgesel fotoğraf çekimi vb. tüm alanlarda fikrin bulunması, senaryo yazımından, kamera çekim, montaj kurgu, seslendirme, teknik desteklere kadar her türlü hizmeti müşterilerimize özenle sunmaktayız. İşleri, prodüksiyonları büyük küçük diye ayırmadan her türlü çalışmayı hassasiyetle yapmaktayız.

     Goloballeşen dünyada firmaların, kurumları ürünlerini, kendilerini tanıtmaları pazar payı, firma imajı açısından önem arz etmektedir. Bu neden ile yapım firmalarının bilgi ve kabiliyet açısından zengin olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan çalışmalar amacına ulaşmayacaktır. Gökyüzü Medya olarak yönetmenlerimiz, kurgucularımız, fotoğrafçılarımız, kameramanlarımız, tasarımcılarımız, senaryo yazarlarımız ve diğer bütün ekip ve arkadaşlarımız ile sizlere etkileyici, amacına ulaşacak, fark yaratan çalışmalar yapmak, yapılan çalışmaların sanatsal görünmesini sağlayarak firma, kurum imajını yükseltmek bizim işimiz.

     Firmamız kullanmış olduğu ekipmanlar ile de sürekli kendini yenilemekte, sektör için gerekli yeni teknikleri, sistemleri bünyesinde bulundurmaktadır.  Kameralarımız Full Hd , 4K Görüntü verebilme niteliğinde olup çekimler için gerekli olan bir çok farklı lens gurubunu bünyesinde bulundurmaktadır. Her türlü çekim ekipmanını hava çekimi (aircam), jimyjip, stadycam, şaryo gibi ekipmanları çekimlerde kullanmaktadır.

     Firmanızın neye ihtiyacı olduğuna karar verip bizi aramanız yeterli olacaktır. Eğer kararsız iseniz tanışalım, neye ihtiyacınız olduğuna kahvelerimiz içerken ekibimizle beraber tespit edelim. Gerisi bize kalmış, işi projelendirip onayınızı alarak siz kendi işleriniz ile uğraşırken biz prodüksiyon çalışmalarını yapıp firmanızın tanıtımı için tüm çalışmaları yapıyor olacağız...