Belediye Çekimleri

     Belediyelerin yapmış oldukları hizmetlerin tanıtılması amacı ile yapılan fotoğraf ve video çekimlerini içermektedir.

     Hizmetlerin, organizasyonların, sosyal sorumluluk projelerinin, hem basılı yayın hem Tv kanalları hem de belediye tanıtımı için Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile çekimlerinin yapılarak belediyelerin hizmetlerinin en kaliteli ve etkileyici şekilde tanıtılması için çalışmalar yapmaktayız.

     Belediyeler ile yapılan çalışmalar uzun süreçli olmaktadır. Yapılacak işler daha proje aşamasında iken firmamız belediye ile çalışmalara başlamaktadır. Proje gelişim süreci içerisinde belirli periyotlarda hizmetlerin gelişimi çekilmekte ve yapılan projenin, hizmetin tamamlanması aşamasında yapılan çekimlerden kronolojik olarak görüntüler üst üste konarak gelişim sürecinin  öncesini ve sonrasını gösteren görüntüler ile etkileyici görsellik yakalanarak hizmetin finaldeki faydasını, yaratığı farkı en etkileyici şekilde gösteren tanıtım filmleri yapılmaktadır.

     Belediye çekimlerinde farklı çekim teknikleri (Hava çekimi, sualtı çekimleri, jimyjip çekimi, stadycam) görsel efektler, ilgi çekici senaryo çalışmaları yapılarak, tanıtım filmi prodüksiyonunun etkileyici kılınması ve izleyicinin sıkılmadan sonuna kadar filmi izlemesi temel kriterlerimizdendir.
 
     Fotoğraf çekimlerinde de yapılan projenin fotoğrafı sanatsal ve farklı bakış açılarından (hava görüntüsü, su altı görüntüsü, detay görüntüler vb.) alınarak fotoğrafın etkileyicililiğini projeyi en iyi ifade eden, hizmetin akılda kalıcılılığını sağlayacak ve görüntü kalitesi yüksek fotoğraf çekimleri yapılmaktadır.