Organizasyon Çekimleri

     Kurumların, Firmaların; toplantı, eğlence, bayi toplantısı, özel davetler, eğitim, konser, gösteri, ödül töreni, piknik, düğün gibi etkinlik ve organizasyonlarının filme alınması, fotoğraflanmasını alanında yüksek kalitede ve kullanılan çekim teknikleri ile (hava çekimi, aircam, stadycam vb.) yenilikçi görsel içerikler oluşturulur ve kurgulanmış çekimler sizlere Full HD kalitede teslim edilir. İstenen dillerde seslendirme, işaret dili ile anlatım, altyazı gibi çalışmaları da prodüksiyona ekleyebiliriz.

     Organizasyon çekimlerinin firmalara en büyük faydası daha sonra ki tanıtım, reklam ve tanıtım filmi yapılması faaliyetlerinde kullanabilmeleridir. Kaliteli ve profesyonel ekip tarafından yapılan çekimler firmalara prestij katarak faaliyetlerinin daha iyi anlaşılmasını sağlamakta ve kurumsal kimliklerini pekiştirmektedir.

     Bunların yanısıra etkinliklerde yayınlanacak, sunumların filmlerin hazırlanması tanıtımlarının yapılması. Katılımcıların sıkılmadan takip etmelerini sağlayacak kalitede çalışmalar yaparak etkinlik sürecinde de sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Etkinlik esnasında yapılan çekimler barkovizyondan eş zamanla izlenmesi sağlanabilmektedir.