Özel Çekimler

     Firmamız bir çok farklı alanda size fotoğraf ve video çekim hizmeti sunabilmektedir.

 
SU ALTI ÇEKİMLERİ

     Uzman kadromuz ve su altı görüntüleme ekipmanlarımız ile su altı fotoğraf ve video çekimi konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

     Havuz içi çekimler, baraj içi çekimler, deniz çekimleri vb. tüm su altı faaliyetlerinin çekimleri yapılabilmektedir. Öncelikli olarak müşterimizin istediği çekim bölgesi ve derinliği ile ilgili bilgi alışverişi yapılarak, çekim bölgesine göre Profesyonel dalgıcımız ile birlikte gerekli ışık, ses, kamera ekipmanları ayarlanarak senaryo doğrultusunda çekimler gerçekleştirilmektedir.

 
YİYECEK- İÇEÇEK ÇEKİMLERİ

     Restoran, yemek şirketleri, gıda sektörü, catering firmalarına yönelik yiyecek içecek fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirilmektedir. Gıda sektörüne yönelik ürün çekimlerinde sadece ürünlere yönelik değil kurumsal kimliğinizi, mutfağınızı, personelinizi en iyi tanıtacak şekilde çekim hizmeti sunmaktayız.


SEÇİM ORGANİZASYONU ÇEKİMLERİ

     Siyasi partilerin, belediye başkanlarının, başkan adaylarının vb. mitinglerinin, kendilerini, projelerinİ anlatan filmlerinin, belgesellerinin yapılması alanında profesyonel olarak faaliyet göstermekteyiz.

     Miting çekimlerinde hem yerden hem de havadan farklı yüksekliklerde çekimler yapılarak, talep doğrultusunda barkovizyondan eş zamanlı canlı yayın da yapılabilmektedir. Full HD olan çekimler kurgulama yapıldıktan sonra dvd formatında teslim edilmektedir.

     Milletvekili adayları, belediye başkan adayları ile ilgili yapmış olduğumuz çekimlerde, Öncelikle aday ile tanışılıp kendisinin tanıtımı için konsept tespit edilerek, gelecek projelerini, geçmiş hayatını anlatan kısa metrajlı tanıtım filmlerinin yapmaktayız.