Tanıtım Filmi Ne Kadara Mal Olur?

     Tanıtım filmi fiyatı belirlenirken birçok faktöre göre fiyatlandırma yapılır. Farklı fiyat aralıklarında tanıtım filmi sahibi olabilirsiniz.

     Fiyatlandırma yapılırken müşterinin tanıtım filmi için ayırdığı bütçe göz önüne alınarak, bütçeye göre en iyi prodüksiyon çalışması yapılıp en kaliteli sonuç elde edilmesi hedeflenir.

     Tanıtım filmi standart fiyatta yapılamayacak bir prodüksiyon'dur. Tanıtım filminin içeriğine göre tanıtım filmi fiyatı belirlenir. Hangi ekipmanları kullanılması gerektiği (Jimmy jip, hava çekimi, uygun lensler, şaryo, kamera, ışık, oyuncu, steadycam) belirlenip çekim için gerekli olan profesyonel ekipmanlar tespit edilir. Kullanılması gereken ekipmana göre fiyatlarda +/- değişimler gerçekleşir. Bunun yanı sıra profesyonel seslendirme, arka fon müzik, çekimin kaç gün süreceği vb. ayrıntılar da fiyatı etkileyen unsurlardır.

     Ayırdığınız bütçeye göre en kaliteli tanıtım filmi fiyatı alabilmek için firma yetkililerimize talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Size tüm prodüksiyon ayrıntıları ile beraber fiyat teklifi sunulacaktır.